Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

show time şikayet

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misra
Admin

Admin

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: show time şikayet   Çarş. Ağus. 13 2008, 15:54

Show_Time demiş ki:
Hainler bana tuzak kuruyonuz demek

Küsüm İşte Bananeeeeeee hıhhhh Razz:P:P:P:P:PP:P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P

Çağrı
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: show time şikayet   Salı Ağus. 19 2008, 18:55

geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
Kullanıcı profilini gör
lacosse
Üye
Üye

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: show time şikayet   C.tesi Ağus. 23 2008, 13:42

geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
Kullanıcı profilini gör
lacosse
Üye
Üye

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: show time şikayet   C.tesi Ağus. 23 2008, 13:46

önce espirilere uyalım dedim şimdi şikayetimi yazayım bana özel bi takım yaparmısın show buneya sadece4 buyuk koymusun ben 5.buyugum aga ne yapcaz ordakınlerı tutmuyom tuylerım dıkılıyo deiştiremiyorum dıye yarım edersen sevinirim ve BURSASPOR ambileminide koyarsan cok ama cok sevicem ...
Kullanıcı profilini gör
aylinim köprülü
Kraliçe
Kraliçe

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :

MesajKonu: Geri: show time şikayet   C.tesi Ağus. 23 2008, 14:09

lacosse demiş ki:
önce espirilere uyalım dedim şimdi şikayetimi yazayım bana özel bi takım yaparmısın show buneya sadece4 buyuk koymusun ben 5.buyugum aga ne yapcaz ordakınlerı tutmuyom tuylerım dıkılıyo deiştiremiyorum dıye yarım edersen sevinirim ve BURSASPOR ambileminide koyarsan cok ama cok sevicem ...

aynen katılıyorum yaaa ben takım tutmuyorum burda mecburen takım seçiyoruz... tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
Kullanıcı profilini gör
salihaaise
Prenses
Prenses

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
25 / 10025 / 100

Ruh Halim :

MesajKonu: Geri: show time şikayet   Ptsi Ağus. 25 2008, 15:23

madem bu başlığın kuralı bu bozmiyim
geek geek geek geek Very Happy:D tongue geek geek
Kullanıcı profilini gör
esengere
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
10 / 99910 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :

MesajKonu: Geri: show time şikayet   Çarş. Ağus. 27 2008, 16:33

tongue tongue hadiyin diller dışarı o zmn
Kullanıcı profilini gör http://dostluk.turkproforum.com
X_Cly
Üye
Üye

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Tuttugu Takım :
Tecrübe :
0 / 1000 / 100

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: show time şikayet   Çarş. Ağus. 27 2008, 17:53

"Göster_Saati" istifa !! Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör

show time şikayet
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2